DAX 2. 9. 2016

DAX 2. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 2. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Poslední dny jsou na Daxu velmi volatilní a dnešní den zřejmě nebude výjimkou. Čeká nás totiž NFP report jako každý první pátek v novém měsíci. V takové volatilitě jako zažíváme nyní jsou často zóny proráženy a přeskakovány, proto musíme dát ještě větší pozor než obvykle.

Včerejší seance začala převahou kupců. Snažili se překonat HVN 10660, což se jim krátce podařilo, ale nebyli schopni zde uzavřít ani 30min svíci. Do trhu vstoupili prodejci a nastartovali prodejní den. Odpoledne došlo k breakoutu a silnému výprodeji, který se zastavil až na ceně 10490. Zde už byla cena dostatečně levná pro kupce, takže způsobili korekční pohyb na cenu 10570, kde byl trh uzavřen.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Výhled pro dnešní den je poměrně složitý. Trh se nachází v široké rovnováze ze střednědobého hlediska a navíc čekáme na report. Je možné, že do 14:30 bude trh pomalejší a obchodníci budou vyčkávat na onu agresivní aktivitu, která příjde s výsledky NFP. Jako hlavní zóny dnes uvedeme support HVN 10520 a resistenci HVN 10630. Tyto zóny nyní ohraničují oblast rovnováhy. Pokud bude trh v rozmezí těchto cen, mohl by dotvořit ukázkový vyvážený profil. Trh by měl mít tendenci na těchto hladinách zůstat. Vidíme, že tato tendence trvá i přes poslední dny se zvýšenou volatilitou. Vzhledem k tomu, že jsme uvnitř dlouhodobé rovnováhy a čeká nás NFP, nebudeme dnes preferovat kupce či prodejce a raději zůstaneme stranou.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 2. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!