DAX 20. 1. 2017

DAX 20. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 20. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

I přes silné high a otevření rostoucím gapem kupci nevyužili této možnosti pro nové rostoucí pohyby. Reakční prodejní aktivita odstartovala včerejší seanci. Trh se dostal zpět na 11580, která zafungovala jako support pro další test vyšších cen, kde byli kupci opět odmítnuti. Ke konci seance Dax klesl téměř na předchozí cenu VPOC a uzavřel na ceně 11570 uprostřed rovnováhy.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem v blízkosti včerejší férové ceny. Ranní gap byl ihned uzavřen a obchodujeme na dlouhodobě rovnovážných cenách. Přes všechny snahy Dax stále přešlapuje na místě a potvrzuje rovnováhu okolo ceny 11560. Dokud se z této rovnováhy nepokusí obchodníci dostat, nemáme moc představu, kam by trh měl jít. Jako support by mohla zafungovat cena 11530, která již několikrát perfektně zapůsobila. Když se podíváme na Dax od nového roku, tato cena byla celkem 5x dnem denních seancí. V případě, že bude tato cena proražena, můžeme opět očekávat pokles k ceně 11480. Pokud naopak zafunguje jako support, bude to další dobrá známka pro nakupující obchodníky.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!