DAX 20. 10. 2016

DAX 20. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 20. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Máme za sebou další rostoucí den. Nejprve tomu tak nevypadalo, trh dokázal klesnout pod support 10600 až téměř k 10580. Odtud se rychle odrazil a kupci opět vzali cenový vývoj do svých rukou. Seance byla uzavřena na 10643, rovnovážná oblast s férovou cenou posunuta na vyšší ceny, vytvořeno nové high. Vše mluví jednoznačně pro kupce.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pro kupce mluví také dnešní otevření trhu. Dax otevřel gapem nad včerejším rozpětím na ceně 10675. Žádný rychlý pohyb od včerejší oblasti se zatím nekonal a proto můžeme uvažovat o reakční prodejní aktivitě. Dle teorie aukce je teď velmi pravděpodobné, že by mohlo dojít ke korekčním pohybům zpět k ceně 10643. Zde se nachází včerejší férová cena VPOC a také cena close včerejší seance. Proto tuto cenu považujeme za magnet, který by mohl lákat dnešní obchodní aktivitu. Jestliže se tak stane, právě 10643 by mohla být oblastí, kde by kupci mohli opět nastartovat další rostoucí pohyby. Cílová HVN 10700 už je opravdu na dosah, tak uvidíme, jak se jim bude dařit. Pokud budou naopak prodejci aktivnější, očekáváme návrat k cenám 10620 nebo až 10580.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!