DAX 20. 11. 2015

DAX 20. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Jako druhou variantu jsme pro včerejší den očekávali pokračování agresivních kupců. Již čtvrtou seanci za sebou se jim daří zvedat rovnovážnou oblast a uznávat vyšší ceny. Středeční seance byla otevřena v blízkosti předchozího high. Prodejci nedokázali nastolit ani reakční prodejní aktivitu a ihned byli poraženi agresivními kupci. Ti nastolili býčí trend, který trval až k ceně high 11153. Na této ceně prodejci vstoupili do trhu a zabránili dalším rostoucím pohybům. Nakonec byl trh navrácen do cen v okolí předchozího high 11050 a začala se tvořit rovnovážná oblast. Férová cena byla stanovena na 11100.

Dnešní seanci jsme otevřeli mírně nad včerejším close. Jsme v rovnovážné oblasti, takže nemůžeme očekávat žádnou reakční aktivitu. Pokud kupci naakumulují dostatek nákupních objednávek, je možné, že býčí trend bude pokračovat i pro dnešní den. Jako další zóna, která by mohla dělat problém při cestě na vyšší ceny, by mohla být 11206, což je dlouhodobá HVN z denního grafu. Tato cena by mohla způsobit zpomalení trhu. Aktuálně ji můžeme brát jako cíl pro nakupující obchodníky.

Pokud trh dnes nebude naladěn na dlouhé pozice, důležité bude, jak zareagujeme na ceně 11000, která nám rozděluje profil na hlavní distribuci (10680 – 11000) a distribuci na vyšších cenách. V případě, že se vrátíme zpět do předchozí distribuce, můžeme očekávat pokles k cenám 10965 (18. 11. 2015 VPOC) či 10940 jako mikro-kompozitní HVN.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

20-11-15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!