DAX 20. 12. 2016

DAX 20. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 20. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Reakční aktivita hned po otevření trhu včera uzavřela ranní gap. Dax se obchodoval v rozpětí předchozího dne s trochu menší aktivitou, než jsme poslední dobu zvyklí. Kupcům se podařilo opět zvýšit rovnovážnou oblast, jejich pohyb bylzastaven až na resistenci 11430, kterou jsme včera zakreslili do grafu. Od této ceny došlo ke korekci, která trvala až do uzavření obchodní seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na ceně 11415 rostoucím gapem. Kupci jsou poslední dva týdny opravdu silní a ikdyž nyní trh zpomaluje, stále se jim daří odmítat prodejní pohyby. Resistence 11430 již byla několikrát testována a nyní bude důležité, jak se obchodní aktivita projeví při případném dalším testu. Jestliže prokazatelně 11430 zastaví rostoucí pohyby, stále očekáváme tendenci k ceně 11360. To je první support, který by měl podpořit aktuální rovnováhu. V případě jeho proražení může Dax klesnout až k 11300.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!