DAX 20. 2. 2017

DAX 20. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 20. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Při pátečním ránu nenasvědčovalo nic vyšší volatilitě, avšak nakonec trh nabídl poměrně zajímavé pohyby. Obchodní aktivita se v rovnovážné oblasti předchozího dne neudržela a trh poměrně rychle klesl směrem k 11685. Pouze o pár bodů se nad touto zmiňovanou oblastí zastavil. Došlo k souboji mezi kupci a prodejci, z kterého nakonec vyšli vítězně kupci. Podařilo se jim vymazat ranní ztráty a uzavřít seanci na ceně 11785 v zelených číslech. I přes to, že seance byla uzavřena na high, objem a rovnovážná oblast zůstaly v blízkosti low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela v duchu pátečního close. Otevřeli jsme rostoucím gapem a kupci se jako první ujali tržního vývoje. Na ceně 11860 byli zatím zastaveni a nás teď bude zajímat, jestli jejich rostoucí tendence bude úplně potlačena, nebo se jim podaří ve své agresivitě vytrvat. V případě, že kupci vytrvají, čeká je resistence na ceně 11865 a cílem by mohla být cena 11900. V opačném případě očekáváme uzavření pátečního close a návrat do pátečního rozpětí. Jako magnet by mohla fungovat HVN zóna 11760.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!