DAX 20. 3. 2017

DAX 20. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 20. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

V pátek jsme otevřeli pod férovou cenou v blízkosti low. Nejprve se k trhu dostali prodejci, avšak nepodařilo se jim vrátit se zpět do střednědobé rovnováhy okolo ceny 12000. Kupci ještě před polednem vstoupili do trhu a vrátili denní férovou cenu zpět na čtvrteční hodnotu.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes ráno jsme opět otevřeli pod férovou cenou. Máme tedy před sebou ranní prodejní gap a teoreticky tak můžeme očekávat reakční nákupní aktivitu s cílem uzavření ranního gapu. Tento scénář podporuje i objemová analýza. Pokud se podíváme na denní objemové profily, VPOC 12110 byl dvakrát potvrzen a mohl by nyní aktivitu přitahovat. Často se stává, že právě férová cena je spouštěčem dalších pohybů, můžeme tedy tuto cenu považovat za možnou s/r úroveň. Jestliže tuto cenu kupci prorazí, další resistencí by mohla být cena 12140. Naopak jestliže 12110 opravdu zapůsobí jako resistence a rovnou spustí prodeje, očekáváme pokles směrem k 12045.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!