DAX 20. 5. 2016

DAX 20. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela gapem uvnitř rovnovážné oblasti. Férová cena předchozího dne byla pro obchodníky lákavější než uzavření gapu. Prodejci tedy ovládli trh a vydali se otestovat až spodní hranici distribuce 9760 – 10090. Na 9760 jsme měli připravenou support zónu, trh se však otočil už na ceně 9766. Prodejce vystřídali kupci, kteří vymazali téměř celé ztráty dopolední části seance. Následně trh opět poklesl a vytvořil férovou cenu na ceně 9806. Objem na nižších cenách nám značí šanci na proražení low 9760, avšak dnešní otevření gapem na ceně 9896 celou myšlenku neguje.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Co čekat od dnešního 70 bodového gapu? Při takovém silném gapu se přikláníme většinou spíše k pokračující aktivitě ve směru gapu. Pro dnešní den tedy býčí nálada. Tento předpoklad by potvrdilo i včerejší silné low, které je patrné z včerejšího objemového profilu. Pro kupce by mohla být zajímavá vstupní zóna 9865, což je nyní dlouhodobý VPOC neboli férová cena. Pokud se od této ceny kupci odrazí, mají poměrně volno až k ceně 9960, což je další oblast rovnováhy. V případě, že bude 9865 proražena, test 9760 se nabízí a nyní už je tato cena poměrně slabá.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!