DAX 20. 7. 2016

DAX 20. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 20. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance se nedržela okolo VPOC ceny 10050, jak jsme předpokládali, ale byla pod tlakem silných prodejců. Po odrazu od předchozí zavírací ceny Dax vyprodal až na low 9910. Zmiňovaná HVN 9950, která mohla být supportem poprvé nezapůsobila, avšak ke konci seance je vidět, že tuto zónu kupci využili pro další nákupní objednávky. Seance byla uzavřena na ceně 9975. Objemový profil zanechal prázdné místo na cenách vyšších než close.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela rostoucím gapem a ihned se trh vydal býčím směrem. Kupci se dostali téměř až k 10050. Prozatím testují oblast prázdného objemového profilu včerejší seance. Pokud dosáhnou na 10050, můžeme očekávat zpomalení tržní aktivity. V případě silných rostoucích pohybů stojí kupcům v cestě slabší HVN na hladině 10087. Zde by mohla být resistence, která by mohla zastavit dlouhé pozice a vrátit trh k 10050. Pokud však budou kupci agresivní, tato zóna nemusí být silná a mohou ji prorazit na vyšší ceny. Pokud dnes dojde spíše ke korekci ranního pohybu, očekáváme obchodní aktivitu v oblasti prázdného objemového profilu včerejšího dne 9975 – 10045. Support zóna pro nakupující obchodníky by mohla být cena 9970 a 9950.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!