DAX 20. 9. 2016

DAX 20. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 20. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pondělní seance se výrazně odlišuje od předchozích jasně nižší volatilitou. Trh otevřel uprostřed oblasti s nízkým počtem objednávek, kterou následně po celou obchodní seanci objemem vyplňoval. Jako high dne byla označena cena LVN 10380, o které jsme psali ve včerejší analýze. Objemový profil můžeme považovat za tzv. Balanced neboli vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejšího close uprostřed rovnovážné oblasti. Nemůžeme mluvit o žádné reakční aktivitě. Pokud se podíváme na trh z pohledu kupců, mají před sebou opět 10380, avšak tato cena byla včera otestována, a tak by nyní nemusela být silnou resistencí. Pokud by kupci tuto cenu překonali, mohli by otestovat další drobnou HVN na hladině 10410. Jestliže se podíváme naopak na stranu prodejců, stále před nimi stojí dlouhodobý VPOC a také páteční VPOC na ceně 10290. To je nyní jasný cíl a velký support, který stojí proti prodejním pohybům. Jestliže kupci budou chtít udržet trh na aktuálních cenách nebo budou chtít vyrazit vzhůru, právě cenu 10290 by mohli využít pro start býčí nálady na trhu. Pokud bude 10290 proražena, očekáváme test ceny 10240 jako prozatímního low.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 20. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!