DAX 21. 1. 2016

DAX 21. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Včerejší objemový profil na Daxu má férovou cenu VPOC přímo uprostřed zvonové křivky na ceně 9375. Díky profilu můžeme včerejší den považovat za balanced day neboli vyvážený trh. Po otevření seance se Dax vyvíjel dlouho do strany, následně začal rozšiřovat své odchylky od férové ceny. Od silného low 9250 se nakonec zmohl na rostoucí pohyb, kdy bylo téměř dosaženo low předchozí seance.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena přímo uprostřed rovnovážné oblasti včerejšího dne. Z aktuální situace nemáme podle teorie aukce mnoho informací. Na aktuálních cenách se Dax obchodoval před téměř čtyřmi měsíci a to pouze krátkým testem. Dlouhodobý profil nám nenabízí žádné zóny k obchodování. Jediná zóna, která se nabízí je včerejší price action level 9315. Zde by mohli do trhu vstoupit kupci a vrátit trh ze svého dna do rovnováhy.

Dnešní makroekonomický kalendář je pro Evropu poměrně nabitý, proto bychom byli dnes velmi opatrní. Je možné, že díky ECB bude dnes Dax velmi volatilní.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!