DAX 21. 11. 2016

DAX 21. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 21. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Přesně jak jsme očekávali v páteční ranní analýze. Prodejci dokázali reakční prodejní aktivitou klesnout zpět do aktuální rovnováhy k ceně 10660. Dax uzavřel na ceně 10665, čímž jasně potvrdil, že aktuální rovnováha je stále platná.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na ceně 10690 pouhých 10 bodů od ceny VPOC 10700 aktuálního objemového profilu zakresleného na posledních 7 dnech, kdy se Dax pohybuje v jasně definovaném rozpětí. Vzhledem k tomu, že jsme přímo na rovnovážných cenách, nedokážeme pro dnešní den preferovat kupce, či prodejce. Dokud se nedostaneme z rovnováhy, teorie aukce nám nenabízí jasnou informaci pro naši tržní výhodu. Hranice rovnováhy zůstávají stejné, resistence 10800, support 10575. Jakmile se trh přiblíží k jedné z těchto cen, další cenový vývoj by mohl být poměrně zajímavý.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!