DAX 21. 12. 2015

DAX 21. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Pro páteční seanci jsme očekávali reakční nákupní aktivitu a uzavření gapu. Uzavření gapu mělo vysokou pravděpodobnost 75% dle historických dat. Tato pozitivní statistika byla potvrzena a naše očekávání se naplnilo. Trh došel téměř až k předchozímu VPOC, avšak pár bodů předtím vstoupili do trhu prodejci  a nastolili prodejní náladu po zbytek obchodního dne. Dax uzavřel přímo na close, což značí jistou sílu prodejců. Mohli bychom tak očekávat další prodeje i pro dnešní seanci.

Dnešní den jsme nastartovali na ceně 10550 mírně pod VPOC páteční seance. Reakční nákupní aktivita do rovnovážné oblasti už je téměř naplněna. Z rovnovážné oblasti by mohli opět pokračovat prodejci ve své agresivitě. Trh se nachází v střednědobé mikro-kompozitní LVN, takže můžeme očekávat, že tento prostor budeme nyní vyplňovat objemem objednávek. Zajímavé zóny pro short jsou i nad rovnovážnou oblastí a to ceny 10700 a 10812 jako HVN zóny.

Pokud však prodejci nebudou chtít pokračovat v negativním vývoji Daxu, můžeme očekávat kupce s cílovou zónou 10946, což je nyní hlavní mikro-kompozitní VPOC, který by mohl fungovat jako magnet pro nákupní aktivitu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!