DAX 21. 12. 2016

DAX 21. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 21. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Při včerejší seanci opravdu došlo k dalšímu testu resistence 11430-11440. Byla proražena. Býci na Daxu jsou opravdu nezastavitelní! Neustále zvyšují ceny a rostoucí pohyby také potvrzují objemem objednávek. Nová férová cena byla vytvořena na ceně 11455, kde také včerejší seance uzavřela. I když jsou rostoucí pohyby značně pomalejší než před dvěma týdny, stále vypadají velmi kvalitně.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírným klesajícím gapem, který byl během chvilky uzavřen. Nakupující obchodníci udržují ceny včerejší rovnovážné oblasti. Pokud budou stále pokračovat ve svém jasném přesvědčení, jejich cílem by mohla být dlouhodobá HVN z daily grafu, která leží na ceně 11545. Do té doby nevidíme zóny, které by mohly dalším rostoucím pohybům zabránit. Prodejci dostávají poslední dobou opravdu na frak. Když už se jim podaří vstoupit do trhu, jedná se jen o zpomalení rostoucího trendu, či drobnou korekci. Nyní by mělo být jejich cílem dostat se k včerejšímu low, což je také VPOC seance 19. 12. Tato cena by mohla posloužit jako support pro nakupující obchodníky a pokud prodejci chtějí definitivně ukončit rostoucí trend, s touto hladinou se budou muset poprat.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

21-12-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!