DAX 21. 2. 2017

DAX 21. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 21. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začala rostoucím gapem a testem na vyšších cenách. Kupci nebyli dostatečně silní a když se podíváme na objemový profil, vidíme, že objednávky nad cenou 11840 takřka nebyly. Dax přešlapoval na místě. Snížená volatilita byla způsobena také svátkem v USA. Seance byla nakonec uzavřena na své VPOC ceně 11824.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno žádné překvapení. Otevřeli jsme tam, kde včera trh zavřel. VPOC cena a resistence na 11840 by nyní mohly mírně pomoci prodejcům. Ti by se měli pokusit o návrat směrem k 11760. Před tím než by kupci mohli vyrazit na vyšší ceny by bylo poměrně pěkné z hlediska teorie aukce, kdyby Dax nejprve otestoval 11760, zde nabral novou sílu na rostoucí pohyby a následně vyrazil vzhůru. Pokud rostoucí tendence neuvidíme, neočekáváme, že by trh klesl až pod 11680, což je pro nás nyní důležitý support.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!