DAX 21. 3. 2016

DAX 21. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Páteční seanci nakonec převzali do svých rukou nakupující obchodníci. Po prvotní korekci k čtvrteční férové ceně vstoupili do trhu a nenechali prodejcům šanci na pokles. Jejich převaha je znatelná zejména na denním objemovém profilu, kde jasně vidíme rovnovážnou oblast na vyšších cenách. Všimněte si, jak bylo low rychle odmítnuto a objemový profil je na spodních hladinách páteční seance poměrně prázdný. To svědčí o uznání vyšších cen.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena mírně pod pátečním close na ceně 9950. Tato cena je zároveň férová cena (VPOC) páteční seance. Obchodníci jsou tak na vyvážených cenách a dle teorie aukce nyní není úplně jasné, který scénář bychom mohli pro dnešní den preferovat. V případě, že budou kupci pokračovat ve své převaze, měli by si dát na resistenční zóny 10005 a 100035 jakožto HVN oblasti, kde by se prodejci mohli pokusit zastavit dlouhé pozice. Pokud by na těchto cenách byli prodejci znatelně silnější, očekáváme pokles do dlouhodobé rovnováhy směrem k ceně 9790.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!