DAX 21. 3. 2017

DAX 21. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 21. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance patřila mezi ty pomalejší. Pomalé tempo nám ukazuje také úzké denní rozpětí a poměrně vyvážený objemový profil. Kupcům se podařilo uzavřít ranní gap a předchozí VPOC. Tato cena způsobila mírný odraz. Psali jsme o této možnosti, avšak očekávali jsme pohyb rychlejší. Seance byla nakonec uzavřena na ceně 12075.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na samé horní hranici včerejší rovnovážné oblasti. Jsme nad včerejším VPOC a z toho důvodu, že včerejší objemový profil je vyvážený, mohli bychom očekávat reakční prodejní aktivitu směrem k 12090, což je včerejší VPOC. Pokud se podíváme na posledních pár seancí, aktuálně nemáme moc tržní výhodu, díky které bychom mohli preferovat kupce nebo prodejce. Nacházíme se uprostřed širší rovnováhy a na nějaký rozhodující pohyb si musíme teprve počkat. Proti kupcům stojí včerejší high 12110. Pokud tuto zónu prorazí, mohli by znovu otestovat 12140. Naopak prodejci by se měli pokusit o návrat do samého středu rovnováhy na 12020.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!