DAX 21. 7. 2016

DAX 21. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 21. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela mírně nad cenou close a kupci nastartovali longový den. Po krátké korekci a opětovnému odrazu kupci nedali svým soupeřům jakoukoliv šanci a vydali se na vyšší ceny. Cena 10050 byla proražena a rovnováha se začala vytvářet až v okolí ceny 10110, která se stala denní férovou cenou VPOC. Přesně na této ceně také trh seanci uzavřel, což potvrzuje přijetí ceny close jako rovnováhy. Objemový profil jasně naznačuje slabé high a silné low.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Podle včerejšího slabého high a silné agresivity kupců se dalo očekávat proražení ceny 10140 a další rostoucí pohyby. Tak se stalo po otevření dnešní seance, kdy Dax rychle vystřelil směrem vzhůru. Pokud budou mít kupci dostatek sil na rostoucí den, mohli bychom se dočkat otestování zón 10250 či 10300, což jsou nyní hlavní HVN zóny na vyšších cenách. Tyto ceny by mohly způsobit problém v dalších rostoucích tendencích. V případě, že kupci nebudou nadále aktivní tak jako doposud, můžeme očekávat poklesy směrem zpět k rovnováze na ceně 10050. Trh by se tak dle teorie aukce vrátil do dlouhodobé rovnovážné oblasti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!