DAX 21. 9. 2016

DAX 21. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 20. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pondělní balanced day byl nakonec základem pro nové nákupní objednávky. Včerejší seance byla ovládnuta kupci. Od začátku obchodování vyrazili rychle vzhůru až na cenu 10460. Toto high bylo silné a prodejci dokázali velkou část zisků vymazat. Seance byla nakonec uzavřena na ceně 10390 a na obou stranách (high i low) byly vytvořeny silné extrémy. To značí objemový profil, který je na high i low bez objednávek.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Rovnovážná oblast byla stanovena v horní polovině včerejšího rozpětí a to hraje do karet kupcům. Ti se vyjádřili pěkně agresivně ihned po dnešním open. Trh otevřel rostoucím gapem o velikosti cca 40 bodů ve směru včerejší rovnovážné oblasti. První pohyb byl nastolen ve směru gapu a dokázal prorazit včerejší high. Včerejším dnem se poměrně mění situace a trh se dostává opět na vyšší ceny. Jako supporty by nyní mohly sloužit ceny 10417 (včerejší VPOC) a 10390 (včerejší close). Co se týče naopak resistence, velmi zajímavá je vzdálenější zóna na ceně 10515 (HVN). Vzhledem k tomu, že dnes večer je opět zasedání FOMC, mohl by být Dax přes den klidnější a večer zvýšit svoji volatilitu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 21. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!