DAX 22. 1. 2016

DAX 22. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Silné low středeční seance 9250 se prozatím stalo low aktuálního swingu. Čtvrteční seance začala své obchodování uprostřed rovnovážné oblasti. 15 bodů od zmiňované zóny 9315 kupci získali převahu v trhu a nastolili býčí náladu. Bez problému uzavřeli ranní gap a postupovali na vyšší ceny. V 14:30 byla dle očekávání zvýšená volatilita. High seance bylo vytvořeno na ceně 9668, tedy 12 bodů od hlavní HVN zóny 9680. Při pohledu na objemový profil můžeme včerejší den definovat jako tzv. double distribution neboli dvojitou distribuci.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pátek na Daxu odstartoval rostoucím gapem na ceně 9720. HVN 9680 byla přeskočena. Pro dnešní den můžeme očekávat pokles na začátku obchodní seance. Směrem k 9680, směrem ke close 9575. Zde by do trhu měli vstoupit kupci, pokud chtějí udržet trh v býčím nastavení. Zmiňovaný pokles by mohl přijít od horní hranice distribuce (LVN 9800). Pokud bude tato zóna proražena, je dost pravděpodobné, že se agresivní kupci pokusí atakovat dlouhodobý VPOC na 9990.

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!