DAX 22. 10. 2015

DAX 22. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší seance splnila dvě očekávané situace. Po otevření jsme nastartovali den reakční prodejní aktivitou. Teorie aukce nám poskytla edge o velikosti cca 50 bodů. Druhou očekávanou situací byla důležitost zóny 10240. Tuto zónu zmiňujeme již několik dní jako cílovou zónu pro nakupující obchodníky. Potvrzení tohoto předpokladu můžeme spatřit ve formě vybudování denního VPOC na této hladině. Tuto zónu jsme neuváděli jako sell zónu, ale spíše jako zónu, kam až bychom mohli směřovat profit targety dlouhých pozic.

Po třech dnech, kdy jsme od 16.10. šli defacto do stranya střídali nákupní a prodejní aktivitu v jedné oblasti cen, Dax konečně tuto oblast opustil a vydal se býčím směrem. Dnešní seanci jsme otevřeli pod cenou VPOC včerejšího dne avšak stále v rovnovážné oblasti. Pro start dnešního dne můžeme očekávat obchodní aktivitu právě v této oblasti rovnováhy. Cena VPOC 10240 by se mohla proměnit v rezistenci a prodejci by na ní mohli realizovat své krátké pozice. V případě, že se takový scénář stane, očekáváme pokles trhu zpět do rozpětí posledních dní se zajímavými cenami 10140, 10120 a 10100.

Pokud budou kupci z včerejší seance pokračovat ve své agresivitě, dlouhodobě mají prostor až k ceně 10340 jako high seance 16. září.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

22-10-dax-

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!