DAX 22. 11. 2016

DAX 22. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 22. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Prodejci včera projevili jasný zájem o pokles cen německého akciového indexu. Ze začátku se jim poměrně dařilo, avšak výprodej byl na ceně 10590 zastaven. A to silným obratem. Kupci dali jasně na jevo, že nižší ceny nechtějí. Dax se tak okamžitě vrátil do oblasti rovnováhy a potvrdil střednědobou férovou cenu 10700, když v její těsné blízkosti trh uzavřel a vytvořil další VPOC. Uzavřeli jsme přímo uprostřed rovnováhy, dá se tedy říci, že Dax je tam, kde chce být.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno bylo odstartováno rosotucím gapem. Při pohledu na včerejší objemový profil se to dalo poměrně očekávat. Podívejte se, jak nižší ceny nejsou doprovázeny objemem, naopak vyšší ceny ano. Po otevření trh začal mírně klesat, mohlo by tak dojít k reakční prodejní aktivitě, kdy se noví obchodníci pokoušejí dostat zpět na rovnováhu předchozí seance. Pro dnešek tedy cíl 10710 – 10700 pro uzavření gapu. Jsme stále uprostřed aktuální rovnováhy a nemáme tak jasný směr, jestli půjde Dax nahoru nebo dolů. Prozatím tedy máme na paměti stále důležité zóny resistence a supportu, které ohraničují aktuální rovnováhu. Jsou to ceny 10575 jako HVN, která představuje support a HVN 10800, která představuje resistenci. Dokud se nepřiblížíme k jedné z těchto zón, dle teorie aukce nevidíme žádnou tržní výhodu uprostřed aktuální rovnováhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!