DAX 22. 12. 2015

DAX 22. 12. 2015

Získejúčet.cz:

Včerejší den na Daxu byl poměrně divoký. Nejprve jsme byli svědky silných agresivních nákupů a vzápětí naopak výprodeje. Kupci dokázali vyhnat ceny až na 10804, zastavili se tedy cca 8 bodů od střednědobé HVN 10812, na kterou jsme upozorňovali. Od této ceny vstoupili do trhu prodejci. Dokázali negovat celý ranní pohyb a nakonec ještě rozšířit low pod poslední seanci. V okolí low bylo zobchodováno poměrně dost kontraktů a celkově je objemový profil hodně rozprostřen po celém dni bez jasné rovnovážné oblasti.

Dnešní seanci otevíráme na ceně 10595. Vzhledem k tomu, jak špatně je definována rovnovážná oblast, nemůžeme příliš spoléhat na reakční nákupní aktivitu, avšak test zóny 10685-10700 by se mohl objevit.  Od této ceny by do trhu mohli vstoupit prodejci a pokusit se o aktivitu na nižších cenách v prázdném objemovém profilu. Pokud prodejci nespustí další medvědí den, kupci mají za svůj cíl opět ceny 10812 a 10940.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 12. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!