DAX 22. 12. 2016

DAX 22. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 22. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Zpomalování trhu je z grafu naprosto zřejmé, avšak nemusíme to přikládat jenom nižší aktivitě kupců. Blíží se svátky a tak všeobecně obchodní aktivita bude nyní opadat. Včerejší seance byla otevřena mírným prodejním gapem uvnitř rovnováhy. Kupci opět vstoupili silně do trhu a dokázali překonat předchozí high. Potom však trh velmi zpomalil a obchodoval do strany. Opět jsme vytvořili rovnováhu na vyšších cenách, čímž se potvrzuje, že aktuální ceny by nemusely být falešné, ale opravdu je o ně zájem.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Včerejším vývojem se toho pro nás moc nezměnilo. Stále jsme na stejných hladinách se supportem 11410 a resistencí 11545, která je nyní poměrně daleko. Dnešní seance otevřela klesajícím gapem o velikosti cca 15 bodů. Jsme pod rovnovážnou oblastí včerejšího dne, proto se nabízí reakční nákupní aktivita. Včerejší seance vytvořila denní rozpětí pouhých 40 bodů a zatím nic nenasvědčuje tomu, že by dnes měla být aktivita znatelně vyšší. Očekáváme tedy rostoucí tendence k včerejší férové ceně  11465, pokud se projeví jako aktivnější prodejci, stále cílíme na support 11415.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!