DAX 22. 3. 2016

DAX 22. 3. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Vysoká volatilita byla přítomna zejména v první půli včerejší seance. Dax nejprve vyprodal na cenu low 9893 a pod silným tlakem vystřelil až na cenu 10133, kde vytvořil denní high. Odtud okamžitá korekce zpět do předchozí rovnovážné oblasti. Kupci se opět pokusili atakovat vyšší ceny a opět se jim nepodařilo obchodní aktivitu na vyšších cenách ustálit. Při pohledu na denní objemový profil jasně vidíme, jak se na ceně 10000 vytvořila hranice mezi HVN a LVN včerejšího dne. Pro obchodníky byly opět zajímavější ceny pod 10000.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela v oblasti včerejšího close, mohli jsme tak očekávat pomalejší start dnešního dne. Tomu se však nestalo, protože prodejci ihned vyrazili na nižší ceny. Nacházíme se uprostřed dvoudenní rovnováhy, takže není úplně jasné, kam by se mohl trh vydat s vyšší pravděpodobností. Pokud to bude směrem short, očekáváme dosažení zóny 9790 (hlavní dlouhodobý VPOC). Takový scénář by se nám líbil více než rostoucí pohyby. Pokud by však kupci opět testovali vyšší ceny, je nutné opět pamatovat na HVN 100090.

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

 

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 3. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!