DAX 22. 3. 2017

DAX 22. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 22. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla po klidném dni naopak velmi divoká. Otevřeli jsme rostoucím gapem a očekávali jsme návrat do předchozí rovnováhy. Tomu se stalo, avšak to zajímavé přišlo až potom. Nejprve se kupcům podařilo odrazit se od 12065 a vypadalo to, že by mohli mít navrch. Zmiňovaná price action 12140 je zastavila a to ve velkém stylu. Tato cena odstartovala výprodej, který trval až k ceně 11924, což bylo níže než jsme očekávali. Pokud se podíváme na denní objemový profil, většina objemu byla zobchodována stále v okolí 12100, avšak i cena 12000 okolo sebe měla dost objednávek, takže pohyb dolů nemůžeme považovat za nekvalitní.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes jsme otevřeli na ceně 11905 pod střednědobou rovnováhou a včerejším close. Reakční nákupní aktivita je tedy jasný první scénář pro dnešní den. Pokud se to kupcům podaří, měli by minimálně dosáhnout na včerejší close 11940. Další zóna, o kterou by se měli pokusit je 11985. Je to právě včerejší HVN. Dosažení této ceny by znamenalo návrat do rovnováhy, kterou tvoříme od začátku března. Pokud se však kupcům dařit nebude a prodejci by pokračovali ve včerejší agresivitě, další možný support vidíme až na ceně 11855, což je střednědobá HVN a close/vpoc seance 28. 2. Tato cena by mohla přitahovat prodávající obchodníky.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!