DAX 22. 7. 2016

DAX 22. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 22. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší kupci po otevření trhu byli velmi agresivní. Dokázali prorazit předchozí slabé high, avšak na ceně 10190 byla jejich snaha zastavena. Trh se obrátil a směřoval zpět do oblasti předchozího dne. Prodejci měli dostatek síly, aby otestovali spodní hranici včerejší rovnovážné oblasti. Zde vzniklo dvojité dno, které dalo základ pro korekční rostoucí pohyby. Pod cenou 10100 trh nedokázal uzavřít 30 min svíce a nakonec tesně nad touto cenou uzavřel.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v oblasti včerejšího close. Nad cenou 10100 jsme dostali mírný rostoucí impuls a nyní bude zajímavé, jestli se nad cenou 10100 udržíme a kupci budou mít dostatek sil pro rostoucí pohyby. Včerejší seance má objemový profil velmi pěkně vyvážený a rovnováha sedí přesně tam, kde byla utvořena také před dvěma dny. Pokud budeme obchodovat v této oblasti, obchodní aktivita může být pomalejší. První resistencí, která stojí kupcům v cestě je HVN 10200, následně zmiňované zóny 10250 a 10300. Pokud budou pro dnešní seanci v převaze spíše prodejci, očekáváme pomalejší start seance a proražení zmiňovaného supportu 10100. V takovém případě by prodejní objednávky mohly směřovat až k rovnovážné ceně 10050, což je hlavní férová cena.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!