DAX 22. 9. 2016

DAX 22. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 22. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena rostoucím gapem. Následně kupci potvrdili svoji sílu rostoucími pohyby. Ty byly zastaveny na ceně 10530. Všimněte si při pohledu na graf, že zóna HVN 10515 byla resistencí, nad kterou se nakupujícím obchodníkům nepodařilo udržet objem. Přišla silná korekce zpět do rozpětí předchozího dne přímo k férové ceně VPOC 10417. Pouze o pár bodů se prodejcům nepodařilo dosáhnout ceny úterního close 10390. Odtud kupci opět vstoupili do trhu a podařilo se jim seanci zavřít na ceně 10500.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena přímo na ceně včerejšího close. Na objemovém profilu vidíme, že na vyšších cenách bylo mnoho objednávek, což potvrzuje dobrou práci kupců. Jsme však v dlouhodobé rovnováze a kupcům by mohla dělat potíže zmíněná resistence na ceně 10515. Pokud nebude proražena, očekáváme obchodní aktivitu v rozpětí včerejšího dne směrem k 10417. V případě, že 10515 nevydrží jako resistence, kupci mají další cíl zónu HVN 10575.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 22. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!