DAX 23. 1. 2017

DAX 23. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 23. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Zmiňovaný support 11530 nebylo ani potřeba testovat. Kupci se do trhu dostali již dříve a poměrně pěkně se jim podařilo zvýšit rovnovážnou oblast a objem objednávek na vyšší ceny. Dno páteční seance vypadá jako odmítnuté a i uzavření seance je kvalitní – na stejné ceně jako denní vpoc. Pátek tedy můžeme s klidným svědomím označit za býčí s potenciálním pokračováním tohoto směru.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Otevření dnešní seance však bylo překvapením. Spíše než kupce a rostoucí gap jsme dostali klesající gap s velikostí cca 50 bodů. Trh otevřel pod páteční rovnováhou na ceně 11560, což je HVN celé oblasti ledna 2017. Z hlediska teorie aukce se nyní nabízí reakční nákupní aktivita směrem k pátečním hodnotám. V takovém případě bychom očekávali dosažení ceny 11615 jakožto páteční VPOC a close ceny. Tomu se však nemusí stát právě z toho důvodu, že se nacházíme na rovnovážném bodě celého měsíčního rozpětí. Jestliže kupci nebudou agresivní a dočkáme se spíše prodejů, 11530 by dnes mohla zafungovat jako support. Pokud se tak nestane, trh má poměrně volný prostor pro poklesy k 11480.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!