DAX 23. 10. 2015

DAX 23. 10. 2015

Získejúčet.cz:

Čtvrteční den byl ve znamení sílných nákupů podpořených makroekonomickými událostmi. Do 14:30 jsme se drželi bez větších pohybů v rovnovážné oblasti předchozího dne. Jakmile vystoupil Mario Draghi ve 14:30 našeho času, Dax se dal do pohybu a nastartoval býčí trend. Rozpětí včerejšího dne je téměř 400 bodů, což je dvojnásobek běžného denního rozpětí.

Pro dnešní den je poměrně složité trh analyzovat po takovém dni, jakým byl včerejšek. Aktuálně se nacházíme v kompozitní oblasti LVN mezi dvěmi hlavními distribucemi. Podařilo se nám opustit spodní distribuci s hlavní HVN cenou 10120, kterou tvoříme již od srpna tohoto roku. Při pohledu na denní graf s kompozitním profilem (dlouhodobý profil) pak vidíme, že v horní distribuci nás budou zajímat ceny 11000, 110040 (HVN) a hlavně 11460 jako VPOC celého kompozitního profilu.

Aktuálně se nacházíme v oblasti nízkého objemu z pohledu kompozitního profilu. Zde bychom nyní mohli vyplňovat profil novými objednávkami. Pokud překročíme přes cenu 10800, dostaneme se do zmíněné horní distribuce a můžeme očekávat test vyšších cen. Avšak cesta na vyšší ceny nemusí být tak jednoduchá. Po včerejším volatilním dni můžeme očekávat korekce, případně pomalejší pohyb v rozpětí včerejšího dne.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

23-10-15dax

DAX denní graf s kompozitním profilem (dlouhodobý profil)

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!