DAX 23. 11. 2015

DAX 23. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Pátek 20. 11. 2015 pro nás na Daxu nepřinesl z hlediska teorie aukce příliš nových informací. Seance byla poměrně vyvážená, kupce střídali prodejci a profil tak můžeme považovat za vyvážený. Pokud se podíváme na oba extrémy pátečního dne, low se zdá být silnější než high. High ale rozšířilo aktuální střednědobý swing. Pokud na těchto cenách byli nalezeni prodejci, je možné, že se dočkáme korekčních pohybů a než se dostaneme na 11200 či až 11460 bude chvilku trvat.

Dnešní den jsme otevřeli na horní hranici Value Area. Ihned jsme začli klesat směrem k páteční férové ceně VPOC 11118. Pokud vytvoříme mikro-kompozitní profil za poslední dva dny, všimneme si, že trh je na aktuálních cenách v rovnováze, můžeme tedy očekávat pomalejší tržní vývoj.

Pokud aktuální rovnováhu opustíme směrem nahoru, dlouhodobě cílíme na zónu 11460 (dlouhodobý VPOC). Po cestě by kupci mohli mít problém s rezistencí ve formě HVN na ceně 11206. Pokud naopak vstoupí do trhu prodejci, bude důležité sledovat ceny v okolí 11000. Tato cena nám tvoří hranici mezi aktuální distribucí posledních dvou dní a hlavní distribucí posledních měsíců. V případě proražení 11000 můžeme očekávat pokles směrem k 10940.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

23-11-15-dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!