DAX 23. 12. 2016

DAX 23. 12. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 23. 12. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance naplnila očekávání reakční nákupní aktivity, kupci však neměli dostatek sil na další agresivní pohyby, což se není čemu divit, v období svátků nemůžeme čekat žádné extrémní pohyby. Naopak prodejci se následně pokusili o korekci pohybu a to se jim podařilo, férová cena mírně klesla zpět na 11450.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela mírným rostoucím gapem na ceně 11460 blízko středeční férové ceny. Očekáváme, že nyní by trh mohl do uzavření přešlapovat na místě a potvrdit aktuální vysoké ceny. Všem obchodníkům děkujeme za sledování našich analýz a přejeme klidné prožití vánočních svátků. S dalšími analýzami se přihlásíme v novém roce.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 12. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!