DAX 23. 2. 2017

DAX 23. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 21. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance začínala lépe pro kupce. Neočekávali jsme další trendový rostoucí den, pro takový scénář byla pravděpodobnost malá i z důvodu včerejšího zasedání FOMC. Psali jsme o zajímavých zónách 12000 a hlavně HVN 12030. Sami se podívejte, kde včera Dax vytvořil high dne. Přímo na zmiňované 12030. Odtud došlo k mírnému odrazu, ale kupci byli natolik silní, že nepustili prodejce k větším pohybům. Férová cena předchozího dne 11970 zafungovala jako support a udržela aktuální vyšší ceny. Objemový profil je krásně vyvážený a uznává tak aktuální ceny za platné.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes Dax otevřel přímo uprostřed včerejší rovnovážné oblasti. Pokud se podíváme na stranu kupců, včerejší potvrzení rovnováhy hraje v jejich prospěch. Na druhou stranu 12030 zatím odmítla další rostoucí pohyby. Pokud by se jim podařilo tuto cenu prorazit, další cenu, kterou máme poznamenanou je LVN z daily grafu 12060. Při opačné situaci, tedy že by trh ovládli prodejci, musí se pokusit prorazit LVN oblast na ceně 11960. Zde začíná prázdný objemový profil. Pokud se obchodníci dostanou pod tuto cenu, je vhodné počítat s tím, že může dojít k poklesu ceny Daxu až k spodní hranici LVN zóny na ceně 11895.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!