DAX 23. 3. 2017

DAX 23. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 23. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Jako support nezafungovala zóna 11855, ale už LVN 11890. Po otevření seance kupci vystřídali prodejce a snažili se vytáhnout cenu Daxu zpět nahoru. Podařilo se jim dosáhnout na předchozí close, odtud došlo k mírné korekci a následně nákupy pokračovaly. Očekávali jsme dosažení zóny 11985, což byla HVN předchozího dne, avšak o pár bodů jsme se nedočkali. Trh má však poměrně dobře našláplo na návrat do rovnováhy s férovou cenou na 12020, tak uvidíme, jak se dnes bude potenciálním kupcům dařit.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance otevřela na místě včerejšího close v blízkosti high. Nyní máme velkou pravděpodobnost proražení high. Je dost možné, že než půjde trh nahoru (pokud půjde), dojde k tzv. reakční prodejní aktivitě. Včerejší férová cena VPOC 11925 je také low předchozí seance a úplně se tato zóna nabízí pro otestování. Často se stává, že trh testuje předchozí VPOC, odrazí se od něj a pokračuje v předchozím pohybu. Pro dnešek by to byl tedy celkem zajímavý scénář – klesnout na 11925 a následně nastartovat růstové pohyby. V takovém případě bychom očekávali dosažení zmiňované rovnovážné ceny střednědobé oblasti 12020. Pokud se kupcům dnes nebude dařit a dokonce klesneme pod 11925, stále máme na mysli cenu 11855 jako nejbližší support.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!