DAX 23. 5. 2016

DAX 23. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Pro pátek jsme hlavně kvůli typu otevření očekávali rostoucí aktivitu, avšak směr byl spíše do strany. Trh testoval námi zmiňovanou cenu 9865, pod kterou nebyl schopen po celý den uzavřít na M30 grafu. 9865 tak podržela jako support a objem objednávek byl distribuován zejména nad touto cenou, kde se vytvořila kvalitní rovnovážná oblast. Profil můžeme považovat za vyvážený.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena gapem na vyšších cenách mimo páteční rozpětí, avšak aktivita po 8h ranní ihned gap uzavřela. Při pohledu na včerejší profil je patrné, že ceny nad 9865 jsou nyní ceny, kde se obchodníkům chtělo obchodovat. Pokud se podíváme na čtvrteční poměrně silné low, je to další argument proč dnes preferovat spíše kupce než prodejce. Pro vstup do dlouhých pozic by mohli kupci využít zajímavých zón 9890 (páteční VPOC) či 9865 (dlouhodobý VPOC). Tyto ceny by měly zastavit případné prodejce a nastartovat nové dlouhé pozice. Pokud opravdu kupci ovládnou dnešní seanci, v cestě jim stojí HVN oblast 9960 – 9980. Pokud i tu prorazí, dostanou se na hodnoty 10000 a výš, kde by mohlo dojít k dalšímu vyplňování objemu v této části aktuální distribuce 9760 – 10090. Pokud kupci nebudou dnes v čele a prodejci prorazí 9865, je potřeba mít na paměti stále zónu 9760.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!