DAX 23. 9. 2016

DAX 23. 9. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 23. 9. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

O síle kupců jsme již tento týden psali a včerejší seance je jen potvrzení jejich agresivity. Čtvrteční seakce byla otevřena přímo na ceně close, prodejci se pokusili o medvědí pohyb, avšak kupci jim nedali ani malou šanci a odstartovali býčí trendový den. Bez jediné korekce se kupcům podařilo dostat až na cenu 10700. Zde bylo vytvořeno denní high a trh začal stagnovat. Obchodní seance byla uzavřena na ceně 10665, kde byla také vytvořena férová cena VPOC. Rostoucí pohyb je tak potvrzen nejen uzavřením, ale i objemem obchodů a rovnovážnou oblastí.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v oblasti včerejšího close a férové ceny. Nyní je to tedy cenová hladina, která byla přijata kupujícími i prodávajícími obchodníky. Zde našli společný konsenzus a stanovili rovnováhu na trhu. Pokud se podíváme na graf, je vidět, že aktuální oblast ohraničují HVN zóny 10700 a 10620. Ty by nyní mohly působit jako s/r úrovně. Jestliže budou kupci pokračovat v agresivní býčí náladě, po proražení HVN 10700 mají jako další zónu dosažení dlouhodobé LVN 10800. Na druhou stranu, pokud budou aktivní prodejci, jejich snaha by měla směřovat pod 10620, kdy by se měli pokusit o vyplnění prázdných LVN zón včerejšího objemového profilu.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 23. 9. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!