DAX 24. 1. 2017

DAX 24. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 24. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Dle teorie aukce jsme pro včerejší den preferovali reakční nákupní aktivitu. Prodejci však byli více agresivní a podařilo se jim prorazit i pod zmiňovaný support 11530. Dostali se až na 11507, kde vytvořili low seance. Z této úrovně se Dax odrazil zpět k cenám včerejšího dne a téměř se mu podařilo dosáhnout na close předchozího dne. Pár bodů před ním však prodejci opět nastolili prodeje zpět k 11510. Zde nebyla motivace pro další prodejní objednávky a seance byla nakonec uzavřena na ceně 11567 přímo na dlouhodobé HVN nového roku. Objemový profil můžeme považovat za tzv. double distribution.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnes nás čeká opět nelehká situace. Jsme přímo uprostřed dlouhodobé rovnováhy. Nic nenaznačuje tomu, že by mohli být kupci či prodejci silnější a pro takový signál si prostě musíme počkat. Zmiňovaná 11530 nezafungovala jako support, avšak včera zde byla vytvořena HVN a je možné, že by tato cena mohla podpořit nakupující tendence. Na druhé straně máme resistenci ve formě pátečního close a VPOC na ceně 11615. Dokud neprorazíme toto pásmo, nedokážeme preferovat kupce či prodejce.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 24. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!