DAX 24. 11. 2016

DAX 24. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 24. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Ve včerejší seanci kupci neprokázali snahu o opuštění rovnováhy směrem vzhůru. Po otevření trhu ovládli dění prodejci, kterým se podařilo znovu otestovat spodní hranici rovnováhy na ceně 10600. Opět jsme odtud viděli jasný odraz zpět a 10600 zafungovala jako support. Dax se vrátil doprostřed rovnováhy na cenu 10670.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena na včerejších close cenách bez gapu. Jsme tedy stále v rovnováze a to nyní přímo uprostřed. Zde dle teorie aukce nemáme tržní výhodu, díky které bychom mohli preferovat kupce nebo prodejce. Spodní hranice rovnováhy byla mnohokrát testována, proto by mohla být nyní slabší. Pokud budou proraženy ceny 10600 a 10575, očekáváme další poklesy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 24. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!