DAX 24. 2. 2017

DAX 24. 2. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 24. 2. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance odstartovala z rovnovážné oblasti předchozího dne. Kupci neměli síly na to, aby mohli pokračovat v rostoucích pohybech. Dax dopoledne spíše přešlapoval na místě a čekali jsme, jestli se mu povede korigovat předchozí zisky. A také se povedlo. Dax dosáhl na low 11924. Odtud došlo k mírné korekci a nakonec byla seance uzavřena na ceně 11955.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Při pohledu na včerejší objemový profil vidíme, že více objemu zůstalo na vyšších cenách. Férová cena zůstala na své předchozí hodnotě 11995. Z toho důvodu bychom mohli očekávat reakční nákupní aktivitu, avšak dnešní otevření klesajícím gapem hraje poměrně proti. Otevřeli jsme o 60 bodů níže a prodejci rovnou začali tlačit na další pokles. Před námi je konec LVN oblasti 11900. Tato zóna už je opravdu na dosah a je poměrně pravděpodobné, že ji během dnešního dne Dax otestuje. Zároveň by tato zóna mohla být supportem pro případné kupce. Pokud bychom se od této ceny odrazili zpět, obchodníci by mohli vyplnit objednávkami prázdný objemový profil. V případě, že klesneme pod 11900, další cenou, kam by mohli prodávající směřovat je HVN 11815. Takový pohyb by udělal čáru přes rozpočet v býčím scénáři.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 24. 2. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!