DAX 24. 3. 2017

DAX 24. 3. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 24. 3. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší situace na Daxu byla naprosto nádherná. Otevřeli jsme nad rovnovážnou oblastí, podle předpokladu nejprve došlo k reakční prodejní aktivitě přesně na cenu VPOC, od které jsme se odrazili a nastartovali rostoucí den. Ukázkovější scénář podle teorie aukce už snad nenajdeme. Kupci byli opravdu silní a jednoduše si poradili se střednědobou rovnováhou. Podařilo se jim dostat se až na high 12075. Po mírné korekci trh uzavřel v blízkosti své denní férové ceny na ceně 12045.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní ráno jsme odstartovali v blízkosti high a podařilo se nám jej i prorazit. Kupci včera odvedli opravdu výbornou práci a bude zajímavé sledovat, jestli se jim bude dařit i dnes. Budou mít teď těžší praci, protože jsme nad střednědobou rovnováhou a cena 12020 teď bude přitahovat prodávající obchodníky. Pro dnešní den očekáváme reakční prodejní aktivitu směrem k včerejšímu VPOC/close 12045. Pokud se kupci neprojeví, očekáváme návrat k 12020 – 12000 a pomalejší pohyb. Pokud naopak na včerejším VPOC kupci najdou sílu, mohli bychom se opět pokusit opustit střednědobou rovnováhu směrem k vyšším cenám.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 24. 3. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!