DAX 25. 1. 2016

DAX 25. 1. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí posledního obchodního dne:

Páteční seanci byla pomalejšího rázu. Žádné velké agresivity a rozsáhlého denního rozpětí jsme se nedočkali. Prodejci se ani nepokusili o návrat do rozpětí předchozího dne, neměli sílu na uzavření gapu a pokles. Naopak kupci se vydali směrem k zmiňované LVN 9800. Ta na první pokus nabídla pěknou resistenci, která zapříčinila korekční pohyb o velikosti cca 70 bodů. Nakonec byla 9800 proražena, avšak nedočkali jsme se žádných silných rostoucích pohybů. High seance bylo vytvořeno na ceně 9842.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Pondělní seance byla započata v blízkosti předchozího high. Proto by se dala očekávat reakční prodejní aktivita směrem k pátečnímu VPOC 9778. Pokud budou chtít kupci pokračovat v růstu, bude potřeba aby zde vstoupili do trhu. V případě, že se jim to nepodaří, další pěknou support zónu mají na ceně 9680, což je dlouho zmiňovaná HVN. Ta by mohla zapůsobit jako odrazový můstek pro kupce tak, aby se podívali na cenu 9990 HVN. Je vidět, že dlouhodobý mikro-kompozitní profil je nyní poměrně vyvážený a nacházíme se přímo uprostřed. Pokud by měl splnil předpoklad o vyváženém trhu, měla by být obchodní aktivita tohoto týdne právě v rozmezí cen 9600 – 10000.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

 

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 1. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!