DAX 25. 1. 2017

DAX 25. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 25. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Když se nyní podíváme na Dax a jeho vývoj za poslední dny, můžeme říci, že ceny 11520-11530 nebyly vůbec špatné a poměrně dobře odstartovaly nové rostoucí pohyby. Včera Dax otevřel uprostřed dvou denních distribucí a nejprve se vydal na jih. Zde se zastavil přesně na včerejší HVN 11540. Ta byla označena jako denní low a odstartovala nákupy. Kupci byli agresivní zejména ke konci seance. Sice se většina objemu držela na nižších cenách, seance však byla uzavřena silně v zelených číslech na ceně 11630.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dalo se očekávat, že dnešní seance otevře v okolí high, či se podaří high hned gapem prorazit. Aktuálně je Dax na ceně 11650 a má před sebou dvě možnosti. Pokračování v rostoucím pohybu, nebo návrat zpět k rovnováze. Pro pokračování kupců by museli prokázat velkou sílu. Včerejší pohyb zatím nebyl potvrzen objemem objednávek a rovnováha stále působí jako silný magnet, který táhne Dax dolů. Jestliže se ale kupcům přeci jen bude dařit, cílíme na zónu 11700. V opačném případě očekáváme pokles k 11610. Jestli budou prodejci úspěšní na tolik, aby prorazili tuto cenu, Dax by se mohl vrátit do středu rovnováhy na cenu 11570.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!