DAX 25. 11. 2015

DAX 25. 11. 2015

Získejúčet.cz:

Úterní seanci jsme očekávali stále v rovnovážné oblasti posledních třech dnů, ale prodejci ukázali sílu a opustili Value Area na nižší ceny. Jako první support zafungovala HVN 10940, avšak sloužila pouze pro krátkou korekci. Prodejci pokračovali dál ve své agresivitě a dostali se až na low seance 10867. Zde vstoupili kupci a zapříčinili to, že trh uzavřel uprostřed včerejšího denního rozpětí.

Včerejším dnem jsme klesli zpět do hlavní střednědobé distribuce na cenách 11000 až 10650. Aktuálně se nacházíme v blízkosti včerejší férové ceny, takže nemůžeme jasně určit směr, který bychom preferovali po otevření seance. Pokud budou prodejci opět dominovat, můžeme očekávat pokles trhu až k 10805. 10805 je střednědobý mikro-kompozitní VPOC, který už jsme v našich analýzách poměrně často zmiňovali. Na této ceně by se prodejní aktivita mohla setkat s překážkou v podobě supportu a kupců.

Pokud do trhu dnes vstoupí kupci a pokusí se smazat včerejší ztráty, můžeme očekávat jejich aktivitu až k ceně 11100. Po cestě na tuto cenu však mají LVN oblast 11020 – 11050, kde bude důležité sledovat chování trhu. Možné scénáře jsou buď rychlé proražení LVN, nebo tvorba objemu a vyplňení prázdného místa na mikro-kompozitním profilu.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

25-11-15dax

DAX 30min graf s denními profily

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 11. 2015 pochází z Získejúčet.cz

Zdroj: Získejúčet2

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!