DAX 25. 11. 2016

DAX 25. 11. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 25. 11. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance byla otevřena na předchozí zavírací ceně bez žádného překvapení. Nejprve se kupci pokusili o překonání ceny 10700, ale to se jim nepodařilo. Dax celý den přešlapoval na místě a vytvořil úzké denní rozpětí s rovnovážnou oblastí opět na cenách aktuální rovnováhy. Nic zajímavého nám včerejší den nepřinesl.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance začala mírným rostoucím gapem. Máme velkou pravděpodobnost toho, že dojde k uzavření tohoto gapu. Dax otevřel téměř přesně na 10700, je možné očekávat pokles k 10670. Dlouho jsme neviděli takto vyvážený objemový profil, který by potvrzoval kvalitu rovnováhy. Již 11. den v řadě obchodujeme v jasně definovaném rozpětí a zatím nic nenaznačuje tomu, že bychom chtěli toto rozpětí opustit. Americké díkůvzdání volatilitě a aktivitě na trhu rozhodně nepřidá proto neočekáváme, že bychom rovnováhu opustili v dnešní seanci. Hraniční zóny 10800 a 10575 stále zůstávají v platnosti.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

25-11-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 11. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!