DAX 25. 5. 2016

DAX 25. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší den na Daxu byl ve znamení silných agresivních kupců, kteří prodejcům nedali téměř jedinou šanci. Ze začátku seance to vypadalo pro prodejce poměrně nadějně, testovali support 9765 (naše zóna byla 9760). Zde do trhu vstoupili agresivní kupci, kteří odstartovali rally býčím směrem. Od této chvíle nedali prodejcům žádný prostor pro korekce a podařilo se jim překonat celou oblast rovnováhy. Rozpětí včerejšího dne je extrémních 357 bodů.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena rostoucím gapem. Není to tak překvapivé, pokud se podíváme na včerejší close. Kupci dokázali uzavřít na samém high, takže další růst se dal očekávat. Po takto silných pohybech nás často čeká korekční aktivita, což by bylo v souladu s ranní reakční prodejní aktivitou. V takovém případě by poklesy mohly trvat až k ceně 10055, což je včerejší férová cena VPOC. Od tohoto místa by mohli kupci opět vstoupit do trhu, pokud opravdu chtějí opustit dlouhodobou rovnováhu. V případě, že tak agresivní nebudou a bude 10055 proražena, včerejší objemový profil nabízí spoustu LVN zón na otestování, kde včera nebylo mnoho objednávek. Takto prázdné objemové profily se často následující dny zaplňují obchodní aktivitou. Pokud budou kupci agresivní již od začátku seance a nedojde ani k reakční prodejní aktivitě, další zajímavá zóna je LVN 10180.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!