DAX 25. 7. 2016

DAX 25. 7. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 25. 7. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

I přes to, že páteční rozpětí nepatří k extrémním, velmi často se střídala aktivita kupců s aktivitou prodejců a můžeme tak seanci považovat za volatilní. Trh otevřel v blízkosti čtvrtečního uzavření v rovnovážné oblasti. Tu otestoval a nakonec se vydal směrem na jih. Prodejci měli namířeno k ceně 10050, avšak byli zastaveni už na 10060. Kupci rychle vstoupili do trhu a zamezili dalším prodejům. Seance se obchodovala zbytek dne uvnitř rozpětí předchozí seance. Při pohledu na denní objemový profil je patrné, že rovnováha byla nastolena na vyšších cenách a low bylo poměrně pěkně odmítnuto.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena prodejním gapem pod pátečním close. I přes všechny tragické události, které se přes víkend v Německu staly, však gap nebyl nijak extrémní a během první hodiny se podařilo ztráty korigovat a víkendový gap uzavřít. Páteční objemový profil nyní radí spíše preferovat kupce a to díky silnému low. V takovém případě by kupci měli směřovat k resistenci 10200, což je první hladina, která by mohla způsobit problémy při postupu na vyšší ceny. Dalším targetem pro nakupující je pak HVN 10250. Pokud se v rovnovážné oblasti páteční seance objeví prodejci, kteří budou chtít tlačit ceny Daxu dolů, měli by se pokusit dostat k ceně 10050, avšak přes silné low by mohli mít na této cestě problémy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 25. 7. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!