DAX 25. 9. 2015

DAX 25. 9. 2015

Získejúčet.cz:

Čtvrteční seance byla ve znamení dalšího výprodeje. Před nastolením jasného prodejního trendu jsme mírně vystoupali otestovat rovnovážnou oblast předchozího dne. 5 bodů od high předchozího dne se Dax odrazil a spustil výprodej. Bez zastavení prodejci stlačili ceny až na low seance 9361. Kupci se však nenechali zahanbit a téměř 60% prodejního pohybu smazali korekcí. Uzavřeli jsme na ceně 9538, což je cca v polovině denního rozpětí.

Pokud si zakreslíme mikro-kompozitní profil, vidíme tzv. double distribution neboli dvojitou distribuci. Obchodníci byli ochotni realizovat své pokyny na cenách v okolí 9660 ale i 9430. Dnešní seanci jsme otevřeli mírně rostoucím pohybem od včerejšího close a rovnovážné oblasti. Stále můžeme očekávat reakční prodejní aktivitu. Před prodejní aktivitou se nabízí test vyšších cen. HVN zóna 9664 by mohla být pro prodejce ideální vstupní hladinou. Pokud se tak stane, očekáváme klesající pohyb až k 9428, což je včerejší VPOC.

Pokud prodejci nevstoupí ani na ceně 9664, můžeme očekávat test zóny 9710, což je high předchozích dvou dní, které bylo 3x testováno. Tato informace nám říká, že high není nijak zvlášť silné a mohlo by tedy dojít k jeho proražení.

STAŇTE SE PROFESIONÁLNÍM OBCHODNÍKEM!

 

25dax

I vy vydělávejte na jinak zdarma nedostupných informacích o zobchodovaných objemech! Denní analýzy dle tržní aukce jen na Získejúčet.cz!

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Slovník pojmů a informace o tržní aukci naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Zdroj: Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!