DAX 26. 1. 2017

DAX 26. 1. 2017

Získejúčet.cz:

Dax 26. 1. 2017

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

A je to tu. Dlouho očekávané opuštění rovnováhy konečně nastalo. Pokud naše analýzy průběžně sledujete, určitě víte, že dlouhodobě jsme očekávali, že by kupci mohli po breaku na nový rok dále v rostoucí aktivitě pokračovat. Doba čekání sice trvala 16 seancí, ale kupci skutečně překonali další důležité ceny směrem vzhůru. Včerejší seance začala v blízkosti předchozího high a kupci byli natolik silní, že prodejcům nedali ani šanci. Trh vystoupal až na 11830, kde také vytvořil velké množství objemu objednávek. Rostoucí pohyb je tak potvrzen i cenou i objemem. Seance byla uzavřena v blízkosti high, kde byla také vytvořena nová cena. Důležitá HVN z daily grafu je cena 11840, která těsně nebyla dosažena.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena opět pod rostoucím tlakem. Rostoucí gap je poměrně malý a je dost velká pravděpodobnost, že se hned po začátku seance dočkáme reakční prodejní aktivity ke včerejšímu close. 11840 je z dlouhodobého pohledu důležitou HVN a je dost pravděpodobné, že by na této ceně mohl Dax chvilku vydržet. Pokud bude Dax růst, další zajímavou cenou je HVN 11920 také z daily grafu. Naopak při možných poklesech a korekci včerejšího pohybu očekáváme tendenci k ceně 11750, což je místo, kde se včera kromě férové ceny u high také shlukoval objem objednávek.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 26. 1. 2017 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!