DAX 26. 10. 2016

DAX 26. 10. 2016

Získejúčet.cz:

Dax 26. 10. 2016

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Včerejší seance otevřela mírně nad předchozí cenou close. Prodejci se okamžitě vydali na uzavření gapu, avšak cena close zapůsobila jako support a vyhnala cenu Daxu vzhůru. Daxu se podařilo překonat high předchozího dne, avšak pouze krátkým testem. Kupci nebyli schopni zde ceny udržet. Ceny byly totiž tak vysoké, že přilákaly prodejce, kteří realizovali své prodeje a díky nim klesl Dax až na zavírací cenu 10760. Když se podíváme na objemové profily, i přes to, že jsme uzavřeli na nižší ceně 10760, objem se stále drží v okolí 10790.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

Dnešní seance byla otevřena v blízkosti včerejší close ceny. Zatím jsou aktivnější prodejci, což je trošku překvapivé z důvodu včerejší definice rovnovážné oblasti. Ta totiž zůstala na ceně 10790 a my jsme tak mohli očekávat pokus o návrat k této ceně. Zatím se tak neděje a start seance ovládají prodejci. Pokud budou mít dostatek sil, jejich cílem by měla být cena 10705 – 10700. To je totiž nejbližší důležitá HVN a zároveň VPOC seance 21. 10. 2016. Jak jsme psali ve včerejší analýze, bude zajímavé sledovat to, jak se trh popasuje s LVN oblastí. Pokud se podíváme na střednědobý profil (šedou barvou), tak vidíme, že nad cenou 10720 je stále prázdný objemový profil, který by měl být objednávkami vyplněn. Jestliže tedy kupci nechtějí vzdát boj o vyšší ceny, měli by trh dnes nad 10720 udržet. Pokud se jim to nepodaří a Dax klesne i pod 10700, je možné, že se vrátíme do dlouhodobé rovnováhy.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

26-10-16

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 26. 10. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!