DAX 26. 5. 2016

DAX 26. 5. 2016

Získejúčet.cz:

Shrnutí předchozího dne a další výhled:

Kupci pro včerejší den opět vládli Daxu. Ovšem ne v takové agresivitě jako 24. 5. 2016. Trh po otevření vyrazil na vyšší ceny, setkal se s LVN 10180, kde přišla korekce zpět k low otevíracího swingu. Následně kupci opět vstoupili do trhu a ustálili rovnovážnou oblast v okolí férové ceny 10205. Zde trh pokračoval v obchodní aktivitě až do close seance, které bylo přímo na férové ceně.

Výhled na dnešní den a důležité úrovně:

10205 byla tedy potvrzena jako důležitá zóna. Mohla by být zajímavá i dnes. Otevřeli jsme klesajícím gapem v okolí LVN 10180 a trh se zatím vydává směrem reakční nákupní aktivity k včerejšímu close. Cena 10205 by nyní mohla být odrazovým můstkem pro případné prodejce. Ti by se měli pokusit vrátit se zpět pod cenu 10180 v případě, že chtějí zabránit dalšímu růstu. Kupci jsou však teď v poměrně dobré situaci. Mají volný prostor až k HVN zóně 10315. Zde by mohla být první resistence, která by mohla potenciální kupce zastavit.

DOKÁŽETE SPLNIT PRAVIDLA A ZÍSKAT KAPITÁL NA FOREX? VYZKOUŠEJTE SI VÝZVU ZDARMA!

DAX 30min graf s denními profily

DAX 30min graf s denními profily

Proč obchodovat právě Dax prostřednictvím tzv. Contract for Differences? Veškeré výhody i nevýhody naleznete v našem článku na toto téma.

Informace o teorii aukce naleznete zde.

Upozornění

Tento obsah je pouze vlastním názorem autorů Získejúčet.cz. Článek je určen výhradně ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze a neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční doporučení, obchodní doporučení, analýza investičních příležitostí nebo podobné obecné doporučení týkající se obchodování s investičními nástroji.
Obchodování na finančních trzích je vysoce rizikové! Společnost FF Trader s.r.o. neposkytuje žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v Zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb.

Příspěvek DAX 26. 5. 2016 pochází z Získejúčet.cz

Hodnocení článku

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
Comments are closed.
Sledujte nás na Facebooku a získejte každý den aktuální investiční nápady!